CSR

logo

FUNDACJA GRAMY DO KOŃCA

2023

  • wsparcie ogólnopolskich integracyjnych zawodów pływackich z okazji Dnia Dziecka na pływalni Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
  • wsparcie finansowe XII edycji Integracyjnego Maratonu Pływackiego o Puchar Rektora UEK – edycja Mikołajkowa; darowizna przeznaczona na zakup statuetek i medali dla uczestników Maratonu oraz upominków z okazji dnia Św. Mikołaja.

2022

  • wsparcie finansowe przeznaczone na zakup medali, pucharów i nagród rzeczowych dla ok 350 uczestników zawodów niepełnosprawnych, pochodzących zarówno z Polski, jaki i z Austrii, Czech, Słowacji, Estonii, Niemiec, biorących udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Osób Niepełnosprawnychna Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
  • wsparcie finansowe przeznaczone na zakup nagród rzeczowych oraz słodyczy mikołajkowych dla zarówno niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych uczestników biorących udział w XI Integracyjnym Maratonie Pływackim o Puchar Rektora UEK.

2021

  • wsparcie zakupu nagród rzeczowych, słodyczy mikołajkowych oraz posiłków dla ok 60 uczestników zawodów niepełnosprawnych pochodzących  z Krakowa, Tarnowa, Oświęcimia, Tarnobrzega i Tychów, w ramach X Integracyjnego Maratonu Pływackiego o Puchar Rektora UEK – Zawody Mikołajkowe w Krakowie.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd