ZUE S.A. z nagrodą od LoveKrakow.pl

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniu 28.10.2021r. w hotelu Sheraton podczas uroczystej Gali z okazji 10-cio lecia LoveKrakow.pl - ZUE S.A. otrzymało Nagrodę Dekady w kategorii Inwestycje.

W naszym mieście najgłośniej jest o firmach, którzy wykonując zlecenie dla miasta, coś popsują… O tych, którzy wyrabiają się na czas, i po których nie trzeba wszystkiego poprawiać, media nie piszą. Szefowie pewnie się z tego braku zainteresowania cieszą, ale będziemy przewrotni i niech nasza nagrodą będzie podziękowaniem za wszystkie dobrze wykonane inwestycje na terenie Krakowa, a szczególnie ulicę Królewska, Basztową czy linie tramwajowe na Ruczaj i Płaszów. Nagroda w kategorii Zasłużony dla Rozwoju Krakowa, wędruje do ZUE - tak Organizatorzy argumentowali przyznanie nagrody.

W pozostałych kategoriach nagrody otrzymali

Za walkę ze złym piecem

Nagrodę Krakowianina Dekady otrzymali wspólnie Krakowski Alarm Smogowy i prezydent Jacek Majchrowski. To docenienie milowego kroku, jaki dzięki współpracy udało się osiągnąć w sprawie walki ze smogiem, od dostrzeżenia i zbadania problemu po zakrojoną na szeroką skalę akcję wymiany pieców, która dziś stawiana jest za przykład w innych miastach.

Za konsekwencję

Politykiem Dekady został minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, za konsekwentne działania na rzecz kluczowych dla Krakowa inwestycji infrastrukturalnych, takich jak budowa północnej obwodnicy oraz drogi S7 w stronę Podhala i Warszawy czy rekordowa modernizacja linii kolejowej.

Wiceprezydent Krakowa Bogusław Kośmider otrzymał tytuł Samorządowca Dekady. Redakcja doceniła zaangażowanie niezależnie od pełnionej funkcji, umiejętność wypracowywania kompromisów i realizację takich projektów, jak m.in. uruchomienie Karty Krakowskiej.

Z kolei Prezes Zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego Tadeusz Trzmiel został nagrodzony w kategorii „Rozwój Krakowa”, m.in. za przygotowanie i nadzorowanie realizacji szeregu kluczowych dla miasta inwestycji, poprawę jakości usług komunalnych i wizjonerskie projekty powstające w ramach holdingu.

Za wyznaczanie trendów i jakość

Redakcja doceniła też szereg firm i instytucji. Firmą Dekady został InPost S.A. – krakowska firma, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek i z powodzeniem działa również poza granicami kraju.

W dziedzinie aktywności fizycznej mieszkańców Krakowa taką rewolucję przyniosła marka Fitness Platinium i to ona otrzymała Nagrodę Dekady w kategorii Sport, za wyznaczenie trendu, jak powinno wyglądać nowoczesne, przyjazne i bezpieczne miejsce do uprawniania ćwiczeń.

W kategorii Kultura nagroda powędrowała do Krakowskiego Biura Festiwalowego, które umiejętnie wykorzystuje potencjał miasta, organizując znane na całym świecie festiwale, wydarzenia kulturalne i kongresy.

Za dostrzeżenie człowieka

Dwie kategorie Nagród Dekady dotyczyły zaangażowania społecznego. Za działalność społeczną wyróżniony został Caritas Archidiecezji Krakowskiej, który od lat oprócz materialnego wsparcia daje potrzebującym nadzieję i poczucie bezpieczeństwa, że nie zostaną sami.

Poland Business Run otrzymał natomiast nagrodę w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Dzięki biegom, które odbywają się już od dziesięciu lat, konkretne osoby z niepełnosprawnościami otrzymały konkretną pomoc.

Wspólna droga

– Ustanawiając tę nagrodę, chcieliśmy docenić wszystkich tych, z którymi wspólnie rozwijaliśmy się i dorastaliśmy. Pragniemy również wyróżnić partnerów, z którymi na co dzień współpracujemy i tym samym im podziękować. Chcemy też bardzo podziękować wszystkim tym, którzy są z nami od 10 lat, wspierają nas i wraz z nami tworzą historię LoveKraków.pl – komentuje Michał Rodak, prezes zarządu spółki LoveKraków.

Galeria zdjęć

https://10lat.lovekrakow.pl/galeria/uroczysta-gala-z-okazji-10-lecia-lovekrakowpl-zdjecia_5438.html

 

żródło

zdjęcia LoveKrakow.pl
https://10lat.lovekrakow.pl/aktualnosci/podczas-uroczystej-gali-10-lecia-lovekrakowpl-wreczono-nagrody-dekady_43369.html

 

Realizacja: Agencja WMC