Złoty Sponsor Willi Decjusza 2016

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż ZUE S.A. zostało uhonorowane statuetką Decjusza oraz tytułem Złotego Sponsora Willi Decjusza 2016 za szczególną wrażliwość na humanistyczne idee i promocje dialogu kultur oraz podziękowanie za współpracę w roku 2016, w którym ZUE S.A. wspierało Programy: Polska Nagroda im. Sergio Vieira de Mello (XII edycja), letnia Szkoła Wyszehradzka oraz Niedziela u Decjusza.

Polska Nagroda im. Sérgio Vieira de Mello – Wysokiego Komisarza NZ ds. Praw Człowieka (2002-2003) przyznawana osobom i organizacjom pozarządowym za ich działania na rzecz pokojowego współistnienia i współdziałania społeczeństw, religii i kultur.

Letnia Szkoła Wyszechradzka  – dwutygodniowy cykl szkoleń młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Europy Wschodniej realizowany corocznie od 2002 roku. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, likwidacja wzajemnych stereotypów, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów

Niedziela u Decjusza - doroczny plener artystyczny o charakterze pikniku rodzinnego realizowany w zabytkowych wnętrzach i otoczeniu Willi Decjusza. Plener adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz domów kultury, a także mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Główną ideą wydarzenia jest promocja wspólnej nauki poprzez zabawę.

 

Złoty Sponsor Viilli Decjusza 2016

Realizacja: Agencja WMC