ZUE S.A. otrzymało II tytuły "Budowa Roku 2015"

Niezmiernie miło nam poinformować, że ZUE S.A. zostało uhonorowane dwoma Tytułami Budowa Roku 2015 w prestiżowym Konkursie Budowa Roku  organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za zrealizowane kontrakty.
 
Nagrody, zwane Budowlanymi Oscarami zostały wręczone podczas gali wieńczącej XXVI edycję najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego w Polsce – Budowa Roku, która odbyła się 24 maja 2016, w Gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Konkurs trwa nieprzerwanie od 26 lat, a patronat nad tegoroczną edycją objęli: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego i Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne.
ZUE S.A. jest podwójnym zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu, w której spółka zdobyła nagrody I stopnia.


Tytuł „Budowa Roku 2015” i nagrodę I stopnia w kategorii „Obiekty drogowe i kolejowe" otrzymalo Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu »Polepszenie jakości usług przewozowych poprzez poprawę stanu technicznego linii kolejowych nr 1, 133, 160, 186 na odcinku Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Jaworzno Szczakowa«.
Nagrodę odebrali: Marek Tarach - Dyrektor ds. Produkcji oraz Artur Wieczorek - Dyrektor Kontraktu.

 

 

Tytuł „Budowa Roku 2015” i nagrodę I stopnia w kategorii „Obiekty komunalne i komunikacja" otrzymała Budowa zajezdni tramwajowej Franowo w Poznaniu.

Nagrodę odebrali: Marcin Wiśniewski - Wiceprezes Zarządu oraz Jarosław Ćwierz - Z-ca Dyrektora Zakładu Infrastruktury Miejskiej.

foto. Jacek Daniluk/Marek Proszak

Realizacja: Agencja WMC