WILLA DECJUSZA 2015

Nadchodzące wydarzenia

Więcej

Nasza oferta

  • Zakres działalności Grupy ZUE

Więcej

WILLA DECJUSZA 2015

Programy

  • sponsor programu Polska Nagroda imienia Sérgio Vieira de Mello - Wysokiego Komisarza NZ ds. Praw Człowieka (2002-2003), która została ustanowiona z inicjatywy Stowarzyszenia Willa Decjusza w roku 2003. Przyznawana jest osobom i organizacjom pozarządowym za ich działania na rzecz pokojowego współistnienia i współdziałania społeczeństw, religii i kultur.
  • sponsor programu Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą międzynarodowego projektu Stowarzyszenia Willa Decjusza. Wyszehradzka Akademia Zarządzania Kulturą to 24-miesięczny trening dla młodych specjalistów z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego, pracujących w dziedzinie kultury. Program szkolenia obejmuje: sesję szkoleniową; pracę nad własnym projektem, wizytę studyjną, a także seminarium dyplomowe. Celem Akademii jest umożliwienie uczestnikom rozwoju umiejętności menedżerskich i wiedzy z zakresu zarządzania projektami, niezbędnych zarówno dla współpracy kulturalnej, jak i pracy nad reformami w krajach objętych projektem.
  • Niedziela u Decjusza - doroczny plener artystyczny o charakterze pikniku rodzinnego realizowany w zabytkowych wnętrzach i otoczeniu Willi Decjusza. Plener adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz domów kultury, a także mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Główną ideą wydarzenia jest promocja wspólnej nauki poprzez zabawę.

Realizacja: Agencja WMC